Дома » Продавница » Панели » Кружен Панел 12W Вградлив
Попуст

Кружен Панел 12W Вградлив

550.00 ден 375.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност: 12W
Напон: 220V
Димензии: Дијаметар: 180mm, Длабочина: 10mm
Боја на светлина: 3000K, 4500K, 6000K
Тип: Вградлив
Clear selection
SKU: N/A Категорија: