Солар Лед Улична Светилка Со Сензор 20W
Солар Лед Улична Светилка Со Сензор 20W

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Модел: IP65
Моќност: 20W
Напон: Соларна Енергија
 Боја на тело: Црна
1,995.00 ден Додади во кошничка
Солар Радио со Сијалици и Панел
Солар Радио со Сијалици и Панел

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Модел: Солар Радио Со Панел
Додатоци: Солар Панел, Две Лед Сијалци, Повеќе Полначи за Разни телефони
Напон: Соларна Енергија
 Боја на тело: Црна
1,995.00 ден Додади во кошничка
Попуст
Лед Рефлектор 20W COB
Лед Рефлектор 20W COB

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 20W
Напон 220V
Tип Downlight, Вградлив
2,999.00 ден 1,999.00 ден Додади во кошничка
Попуст
Лед Рефлектор Olympic White Shell RGB 20W
Лед Рефлектор Olympic White Shell RGB 20W

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 20W
Напон 220V
Tип Olympic White Shell
Боја на светлина RGB
Заштита IP65
2,999.00 ден 1,999.00 ден Додади во кошничка
Лед Strip Dimmer – Radio Remote
Лед Strip Dimmer – Radio Remote

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Модел Radio Remote
1,999.00 ден Прочитај повеќе
ЛЕД ДИМЕР НА ДОПИР
ЛЕД ДИМЕР НА ДОПИР

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Модел: Лед димер на допир
1,999.00 ден Додади во кошничка
Лед Улична Светилка 60W SMD E27 6000K
Лед Улична Светилка 60W SMD E27 6000K

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 60W
Напон 220V
Tип Улично осветлување SMD
Боја на светлина 3000K, 6000K
1,999.00 ден Прочитај повеќе
Лед Улична Светилка 60W SMD E40
Лед Улична Светилка 60W SMD E40

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 60W
Напон 220V
Tип Улично осветлување SMD
Боја на светлина Бела (6000K)
Вид на Грло Е40
1,999.00 ден Прочитај повеќе
Попуст
Коцкаст Панел 595X595 На Сајли 48W
Коцкаст Панел 595X595 На Сајли 48W

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 48W
Напон 220V
Димензии 595mm x 595mm
Длабочина 8mm
Боја на светлина 4000K, 6000K
3,599.00 ден 2,195.00 ден Одбери опции
Попуст
Коцкаст Надграден Панел 600X600 48W
Коцкаст Надграден Панел 600X600 48W

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 48W
Напон 220V
Димензии 600X600 Надграден
Широчина 10cm
Светлински флукс 4500Lm
3,999.00 ден 2,195.00 ден Одбери опции
Попуст
Димер Далечински На Допир
Димер Далечински На Допир

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Модел: Димер Далечински На Допир
Јачина на Ампер: 3x6A
Моќност: 216-432W
2,799.00 ден 2,199.00 ден Додади во кошничка
Попуст
Лед Водоотпорна Цевка IP65 1200mm
Лед Водоотпорна Цевка IP65 1200mm

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 40W
Напон 220V
Tип Лед Водоотпорна Цевка
Боја на Светлина 6000K
2,995.00 ден 2,495.00 ден Додади во кошничка
Попуст
Лед Рефлектор 30W COB
Лед Рефлектор 30W COB

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 30W
Напон 220V
Tип Downlight, Вградлив
3,999.00 ден 2,595.00 ден Додади во кошничка
Лед Лустер Надграден Деко Кружен 6W
Лед Лустер Надграден Деко Кружен 6W

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност: 6W
Напон: 220V
Модел: IP22
Боја на светлина: 3000K
Тип: Надграден
2,595.00 ден Прочитај повеќе
Лед Светилка Вградлива Гарден RGB 12W
Лед Светилка Вградлива Гарден RGB 12W

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 12W
Напон 220V
Дијаметар 160mm
Боја на светлина RGB
Заштита IP68
2,595.00 ден Додади во кошничка
Лед WallWasher 12W 24V RGB+W 1000mm
Лед WallWasher 12W 24V RGB+W 1000mm

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 12W / 48Chips
Напон 24V DMX512
Tип Black Shell
Боја на светлина RGB+W
Заштита IP66
2,795.00 ден Додади во кошничка
Лед Лустер Топка Деко 12W
Лед Лустер Топка Деко 12W

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност: 12W
Напон: 220V
Модел: IP22
Боја на светлина: 3000K
Тип: Надграден
2,995.00 ден Прочитај повеќе
Лед Лустер Надграден Деко Круг 12W
Лед Лустер Надграден Деко Круг 12W

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност: 12W
Напон: 220V
Модел: IP22
Боја на светлина: 3000K
Тип: Надграден
2,995.00 ден Прочитај повеќе
Лед Водоотпорна Цевка IP65 1500mm
Лед Водоотпорна Цевка IP65 1500mm

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 58W
Напон 220V
Tип Лед Водоотпорна Цевка
Боја на Светлина 6000K
2,995.00 ден Додади во кошничка
Лед Светилка Гарден Надградна 15W 4000К
Лед Светилка Гарден Надградна 15W 4000К

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 15W
Напон 220V
Дијаметар 160mm
Боја на светлина 4000K
Заштита IP68
2,995.00 ден Додади во кошничка
Лед Рефлектор 25W COB
Лед Рефлектор 25W COB

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 25W
Напон 220V
Tип Надградлив
Боја на светлина 4000K
2,999.00 ден Прочитај повеќе
Попуст
Улично осветлување 24W
Улично осветлување 24W

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 24W
Напон 220V
Tип Улично осветлување
Боја на сбетлина Бела (6000K)
4,999.00 ден 2,999.00 ден Прочитај повеќе
Попуст
UVC Ламба за дезинфекција БАТЕРИСКА 5W
UVC Ламба за дезинфекција БАТЕРИСКА 5W

Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Надворешност: Метален дизајн
Moќност: 5W
Напон: 12V
Модел: Внатрешен тајмер со 10 секунди одложено вклучување
3,999.00 ден 2,999.00 ден Додади во кошничка
Попуст
КАМЕРА HD WI-FI IP SMART Q3
КАМЕРА HD WI-FI IP SMART Q3

Гаранција: 1 годинa

Мултинаменска Wi-Fi IP HD камера која може да ја користите за мониторинг, комуникација и како аларм.

3,995.00 ден 3,250.00 ден Додади во кошничка
Лед Светилка Гарден Надградна 15W RGB
Лед Светилка Гарден Надградна 15W RGB

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 15W
Напон 220V
Дијаметар 160mm
Боја на светлина RGB
Заштита IP68
3,295.00 ден Додади во кошничка
Улична Светилка Nano Slim 50W 6500K
Улична Светилка Nano Slim 50W 6500K

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 50W
Напон 220V
Tип Улично осветлување Nano Slim
Боја на светлина Бела (6500K)
3,395.00 ден Додади во кошничка
Попуст
UVC Ламба за дезинфекција БАТЕРИСКА 10W
UVC Ламба за дезинфекција БАТЕРИСКА 10W

Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Надворешност: Метален дизајн
Moќност: 10W
Напон: 12V
Модел: Внатрешен тајмер со 10 секунди одложено вклучување
5,399.00 ден 3,590.00 ден Додади во кошничка
Лед WallWasher 36W 4000K 1000mm
Лед WallWasher 36W 4000K 1000mm

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 36W
Напон 220V
Tип Silver Shell
Боја на светлина 4000K
Заштита IP66
3,595.00 ден Додади во кошничка
Попуст
UVC Цевка за дезинфекција
UVC Цевка за дезинфекција

Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Надворешност: Стаклена
Moќност: 40W
Напон: 220V
Должина: 1200mm
Модел: УВЦ ЛАМБА 360 ЗА ДЕЗИНФЕКЦИЈА
5,999.00 ден 3,799.00 ден Додади во кошничка
Правоаголен Панел 30cm x 120cm
Правоаголен Панел 30cm x 120cm

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност: 48W
Напон: 220V
Димензии: 300mm x 1200mm
Длабочина: 10mm
Боја на светлина: 4500K
3,995.00 ден Прочитај повеќе
Лед Лустер Топка Висечки Деко 18W
Лед Лустер Топка Висечки Деко 18W

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност: 18W
Напон: 220V
Модел: IP22
Боја на светлина: 3000K
Тип: Висечки
3,995.00 ден Додади во кошничка
Попуст
UVC Цевка за дезинфекција со ТАЈМЕР
UVC Цевка за дезинфекција со ТАЈМЕР

Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Надворешност: Стаклена
Moќност: 40W
Напон: 220V
Должина: 1200mm
Модел: УВЦ ЛАМБА 360 ЗА ДЕЗИНФЕКЦИЈА СО ТАЈМЕР СО КАБЕЛ 150cm
6,999.00 ден 4,390.00 ден Додади во кошничка