Попуст
Кружен Панел 12W Chrome 6000K Вградлив
Кружен Панел 12W Chrome 6000K Вградлив

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност: 12W
Напон: 220V
Димензии: Дијаметар: 180mm, Длабочина: 10mm
Боја на светлина: 6000K
Боја на рамка: Chrome
Тип: Вградлив
599.00 ден 375.00 ден Додади во кошничка
Попуст
360° Надграден Сензор
360° Надграден Сензор

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Агол на детекција: 360°
Тип: Сензор
495.00 ден 375.00 ден Додади во кошничка
Попуст
Лед Лента 2835/60 диоди 5м
Лед Лента 2835/60 диоди 5м

Цената е за 5м котур

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Модел: IP22
Моќност: 4,8W
Напон: 12V
Диоди на метар: 60
Боја: 2700K , 6500K
745.00 ден 375.00 ден Одбери опции
Попуст
Вградлив Сензор 360°
Вградлив Сензор 360°

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Агол на детекција: 360°
Тип: Сензор
495.00 ден 375.00 ден Додади во кошничка
Алу Профил Вградлив 2M
Алу Профил Вградлив 2M

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Должина 2m
Материјал Алуминиум
Боја PC
Тип Вградлив
375.00 ден Прочитај повеќе
Aлу Надграден Профил 2М 14x7mm
Aлу Надграден Профил 2М 14x7mm

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Должина 2m
Материјал Алуминиум
Боја PC
Тип Вградлив
375.00 ден Прочитај повеќе
Попуст
Лед Т5 Цевка 1200мм Со Прекинувач
Лед Т5 Цевка 1200мм Со Прекинувач

Заменува: 100W
Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Надворешност: Матирана
Moќност: 14W
Напон: 220V
Должина: 1200mm
Боја на светлина:  6000K
495.00 ден 375.00 ден Додади во кошничка
Попуст
Селена Лед Т Ламп 30W
Селена Лед Т Ламп 30W

Заменува: 250W
Гаранција: 1 години

Карактеристики:

Моќност: 30W
Модел: T Lamp
Грло: Е27
Тип: 6500K
795.00 ден 375.00 ден Додади во кошничка
Попуст
Лед Сијалица G24 10W PL-C
Лед Сијалица G24 10W PL-C

Заменува: 100W
Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност: 10W
Напон: 220V
Tип: PL-C
Боја на светлина: 4500К, 6500К
499.00 ден 395.00 ден Одбери опции
Попуст
Лед Напојување 36W
Лед Напојување 36W

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 36W
Напон 220/12V
499.00 ден 395.00 ден Додади во кошничка
Попуст
Шина за рефлектор 1m
Шина за рефлектор 1m

Гаранција: 1 години

Карактеристики:

Должина 1m
Материјал Алуминиум
Боја Црна
Тип 2 линии
599.00 ден 395.00 ден Додади во кошничка
Попуст
Лед Рефлектор Olympic White Shell 10W
Лед Рефлектор Olympic White Shell 10W

Заменува: 100W
Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност: 10W
Напон: 220V
Tип: Olimpic White Shell – Водоотпорен
Заштита: IP65
1,295.00 ден 395.00 ден Одбери опции
РГБ Сијалица Magic Disco 4W E27
РГБ Сијалица Magic Disco 4W E27

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност: 4W
Грло: Е27
Tип: Со ротирачка глава
Боја на светлина: РГБ
395.00 ден Прочитај повеќе
Попуст
Коцкаст надграден панел 18W
Коцкаст надграден панел 18W

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност: 18W
Напон: 220V
Форма: коцка
Боја на светлина: 3000K, 4000K, 6000K
795.00 ден 395.00 ден Одбери опции
Попуст
Кружен надграден панел 18W
Кружен надграден панел 18W

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност: 18W
Напон: 220V
Форма: круг
Боја на светлина: 3000K, 4000K, 6000K
795.00 ден 395.00 ден Одбери опции
Попуст
T8 Лед Цевки 1500mm 360°
T8 Лед Цевки 1500mm 360°

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Надворешност Проѕирна, Матирана
Tип Led Tube
Напон 220V
Моќност 24W
Должина 1500mm
Агол на светлина 360°
699.00 ден 395.00 ден Одбери опции
Попуст
Сензор На Движење Вградлив Во Дозна
Сензор На Движење Вградлив Во Дозна

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Тип: Сензор на движење
Модел: Вградлив во дозна
499.00 ден 395.00 ден Додади во кошничка
Попуст
Лед Неон 220V IP68<br> Во Разни Бои
Лед Неон 220V IP68
Во Разни Бои

Цената е за 1m 

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Модел: IP68
Моќност: 9,6W/m
Напон: 220V
Диоди на метар: 120
Боја: БЕЛА, ТОПЛО БЕЛА, ЦРВЕНА, ЗЕЛЕНА, ПЛАВА
599.00 ден 395.00 ден Одбери опции
Лед Модул За Плафоњерка 24W
Лед Модул За Плафоњерка 24W

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност: 24W
Напон: 220V
Димензии: Ф180
Боја на светлина: 4000K, 6000K
Тип: Надграден, Со Магнет
395.00 ден Одбери опции
Попуст
360° Надграден Сензор Slim
360° Надграден Сензор Slim

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Агол на детекција: 360°
Тип: Сензор
495.00 ден 395.00 ден Прочитај повеќе
Попуст
Надграден Сензор 180° Ротирачки
Надграден Сензор 180° Ротирачки

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Агол на детекција: 180°
Тип: Сензор
495.00 ден 395.00 ден Прочитај повеќе
Попуст
Гарден Сензор 25А
Гарден Сензор 25А

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Агол на детекција: 360°
Тип: Сензор
595.00 ден 395.00 ден Додади во кошничка
Aлу Надграден Профил 2М 7x7mm
Aлу Надграден Профил 2М 7x7mm

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Должина 2m
Материјал Алуминиум
Боја PC
Тип Вградлив
395.00 ден Прочитај повеќе
Alu Профил Аголен 2M
Alu Профил Аголен 2M

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Должина 2m
Материјал Алуминиум
Боја PC
Тип Надграден
395.00 ден Прочитај повеќе
Попуст
Шина за рефлектор 1m Бела
Шина за рефлектор 1m Бела

Гаранција: 1 години

Карактеристики:

Должина 1m
Материјал Алуминиум
Боја Бела
Тип 2 линии
599.00 ден 395.00 ден Додади во кошничка
Лед Спот GU10 7W DIMMABLE
Лед Спот GU10 7W DIMMABLE

Заменува: 70W
Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Моќност: 7W
Напон: 220V
Модел: GU10
Боја на светлина: 2700K, 6000K
399.00 ден Одбери опции
Попуст
Кружен Панел 18W Вградлив
Кружен Панел 18W Вградлив

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност: 18W
Напон: 220V
Димензии: Дијаметар: 225mm, Длабочина: 10mm
Боја на светлина: 3000K, 4500K, 6000K
Тип: Вградлив
695.00 ден 455.00 ден Одбери опции
Попуст
Лед Рефлектор 8W COB
Лед Рефлектор 8W COB

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 8W
Напон 220V
Tип Downlight, ROTA
Боја на светлина Warm, Cold
899.00 ден 475.00 ден Одбери опции
Попуст
Лед стаклени панели коцка 18W 6000К Вградливи
Лед стаклени панели коцка 18W 6000К Вградливи

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност: 18W
Напон: 220V
Боја на светлина: 6000K
Длабочина: 35mm
Тип: Вградлив
699.00 ден 475.00 ден Додади во кошничка
Вгадлив Мини Сензор 360°
Вгадлив Мини Сензор 360°

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Агол на детекција: 360°
Тип: Сензор
475.00 ден Додади во кошничка
Попуст
Микробранов Сензор 360°
Микробранов Сензор 360°

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Агол на детекција: 360°
Тип: Сензор
595.00 ден 475.00 ден Додади во кошничка
Попуст
Сензор ОН/ОФФ Со Мрдање На Рака
Сензор ОН/ОФФ Со Мрдање На Рака

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Агол на детекција: 360°
Тип: Сензор
595.00 ден 475.00 ден Додади во кошничка