Дома » Продавница » Осветлување » Улично Осветлување » Улично осветлување 50W Bridgelux
Попуст

Улично осветлување 50W Bridgelux

5,995.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 50W
Напон 220V
Tип Улично осветлување Bridgelux
Боја на светлина Бела (6000K)

10 на залиха