Улично осветлување 100W

12,995.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 100W
Напон 220V
Tип Улично осветлување Epistar
Боја на сбетлина Бела (6000K)

1 на залиха

Категорија: