Дома » Продавница » Осветлување » Улично Осветлување » Улична Светилка Nano Slim 30W 6500K

Улична Светилка Nano Slim 30W 6500K

1,995.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 30W
Напон 220V
Tип Улично осветлување Nano Slim
Боја на светлина Бела (6500K)

5 на залиха

Категорија: