Дома » Продавница » Осветлување » Улично Осветлување » Лед Улична Светилка 60W SMD E27 6000K

Лед Улична Светилка 60W SMD E27 6000K

1,999.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 60W
Напон 220V
Tип Улично осветлување SMD
Боја на светлина 3000K, 6000K

Нема на залиха

Категорија: