» » » » Лед Улична Светилка 60W SMD E40

Лед Улична Светилка 60W SMD E40

1,999.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 60W
Напон 220V
Tип Улично осветлување SMD
Боја на светлина Бела (6000K)
Вид на Грло Е40

Нема на залиха

Категорија: