Лед Светилка Вградлива Гарден 12W 12V 3000K

3,990.00 ден 4,990.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 12W
Напон DC12V
Дијаметар 140mm
Боја на светлина 3000K
Заштита IP68

10 на залиха