Дома » Продавница » Осветлување » Осветлување за базени и градини » Лед Солар Светилка За Градина 5W RGB 220V Со Далечинско
Попуст

Лед Солар Светилка За Градина 5W RGB 220V Со Далечинско

999.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 5W
Напон 220V
Дијаметар 65mm X 230mm
Боја на светлина RGB
Заштита IP68

Нема на залиха