Светилка за Фасада 2 x GU10 SILVER / Сребрени

799.00 ден 999.00 ден

Гаранција: 2 години

Во производот не се вклучени сијалици.

Карактеристики:

Моќност GU10
Напон 220V
Изработка Метал
Боја на светлина По Ваша Желба Сијалици
Заштита IP65

50 на залиха

Дополнителни информации

Боја на тело