Лед Насочувач За Фасади 24° Aгол 4000К

1,995.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 20W
Напон 220V
Tип Black Shell
Боја на светлина 4000K
Заштита IP67

2 на залиха