Лед RGB Сијалица Со Далечинско Е27

299.00 ден 499.00 ден

Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Моќност 7W
Напон 220V
Tип A60
Боја на светлина RGB Со далечинско

20 на залиха

Опис

ЛЕД РГБ + БЕЛА сијалица со вклучено далечинско управување