Анти Вирусен УВ Прочистувач и Овлажнувач на Воздух

17,990.00 ден 19,990.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Надворешност: Пластичен дизајн
Moќност: 70W
Напон: 220V
Модел: UV Прочистувач и овлажнувач на воздух
Филтри: Вистински ХЕПА филтер, Карбон Филтер, Примарен Филтер, ПМ2.5 Филтер, Далечинско управување, Тајмер, УВ НЕОНКА За уништување на сите бактерии

10 на залиха