РГБ Јаже

1,995.00 ден

Гаранција: 2 години

Kарактеристики:

Напон 220V
Тип Повеќе програми на светење, Водоотпорно
Боја на светлина Бела, Црвена, Зелена, Сина, Розева, РГБ
Избриши
SKU: N/A Категорија: