Дома » Продавница » Лед Ленти » Лед Лента Во Боја 4,8W 5м

Лед Лента Во Боја 4,8W 5м

495.00 ден

Цената е за 5м котур

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Модел: IP22
Моќност: 4,8W
Напон: 12V
Диоди на метар: 60
Боја: ЦРВЕНА, ЖОЛТА, ЗЕЛЕНА, ПЛАВА
Избриши
SKU: N/A Категорија: Таг: