Дома » Продавница » Лед Ленти » Лед Ленти Ригид Бар IP22
Попуст

Лед Ленти Ригид Бар IP22

299.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Модел IP22
Моќност 28,8W/m
Напон 12V
Должина 1m

15 на залиха

Категорија: