Дома » Продавница » Лед Ленти » Лед Ленти РГБ IP22 7,2W/m

Лед Ленти РГБ IP22 7,2W/m

995.00 ден

Цената е за 5м котур

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Модел: IP22
Моќност: 7,2W/m
Напон: 12V
Боја: РГБ

Нема на залиха

Категорија Ознаки: , , , , , ,