Дома » Продавница » Лед Ленти » ЛЕД МАГИЧНА ЛЕНТА ВОДООТПОРНА
Попуст

ЛЕД МАГИЧНА ЛЕНТА ВОДООТПОРНА

495.00 ден

Цената е за 5м котур

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Модел IP65
Моќност 5W/m
Напон 12V
Боја РГБ

Нема на залиха

Категорија: