Дома » Продавница » Лед Ленти » Лед Ленти 5630 IP22

Лед Ленти 5630 IP22

1,495.00 ден

Цената е за 5м котур

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Модел IP22
Моќност 14,4W/m
Напон 12V
Боја Бела

Нема на залиха

Категорија: