Дома » Продавница » Лед Ленти » Лед Ленти 14,4W 5050/60 IP22
Попуст

Лед Ленти 14,4W 5050/60 IP22

895.00 ден

Цената е за 5м котур
Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Модел IP22
Моќност 14,4W/m
Напон 12V
Боја на светлина 3000K, 6000K
Избриши
SKU: N/A Категорија:

Дополнителни информации

Боја на светлина

3000К, 6000K