Дома » Продавница » Лед Ленти » Лед Ленти 7,2W 5050/30 ip22
Попуст

Лед Ленти 7,2W 5050/30 ip22

695.00 ден

Цената е за 5м котур

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Модел IP22
Моќност 7,2W/m
Напон 12V
Боја на светлина 3000K, 6000К
Избриши
SKU: N/A Категорија:

Дополнителни информации

Боја на светлина

3000К, 6000K