Дома » Продавница » Лед Ленти » Лед Лента 4,8W/m Пурпур

Лед Лента 4,8W/m Пурпур

1,995.00 ден

Цената е за 5м котур

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Модел IP22
Моќност 4,8W/m
Напон 12V
Боја Пурпурна

Нема на залиха

Категорија