Дома » Продавница » Лед Ленти » Лед Ленти 220V
Попуст

Лед Ленти 220V

9,900.00 ден

Цената е за 100m котур
Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Модел IP65
Моќност 4,8W
Напон 220V
Диоди на метар 60
Боја Бела, Топлобела, Зелена, Црвена, Сина, Жолта
Избриши
SKU: Не е достапно Категорија