Дома » Продавница » Лед Ленти » ЛЕД ЛЕНТА РГБ 7.2w/m ВОДООТПОРНА
Попуст

ЛЕД ЛЕНТА РГБ 7.2w/m ВОДООТПОРНА

995.00 ден

Цената е за 5м котур

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Модел IP65
Моќност 7.2W/m
Напон 12V
Боја РГБ

Нема на залиха

Категорија: