» » » Лед Лентa 5630 IP20 10W

Лед Лентa 5630 IP20 10W

775.00 ден

Цената е за 5м котур

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Модел IP65
Моќност 10W/m
Напон 12V
Боја 3000K, 6000K
Clear selection
SKU: N/A Категорија:

Дополнителни информации

Боја на светлина

3000К, 6000K