Дома » Продавница » Лед Ленти » Лед Ленти Ригид Бар IP65

Лед Ленти Ригид Бар IP65

499.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Модел IP65
Моќност 28,8W/m
Напон 12V
Должина 1m

Нема на залиха

Категорија