Дома » Продавница » Лед Ленти » Лед Лента 2835/60 диоди 5м
Попуст

Лед Лента 2835/60 диоди 5м

375.00 ден

Цената е за 5м котур

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Модел: IP22
Моќност: 4,8W
Напон: 12V
Диоди на метар: 60
Боја: 2700K , 6500K
Избриши
SKU: Не е достапно Категорија