Дома » Продавница » Лед Цевки » Тавански Лед Арматури – Wide Body Professional 1200mm
Попуст

Тавански Лед Арматури – Wide Body Professional 1200mm

999.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Модел Wide Body Professional
Моќност 40W
CCT 4000K , 6000К
Должина 1200mm,
Избриши
SKU: Не е достапно Категорија