Дома » Продавница » Лед Цевки » T8 Лед Цевки 600mm 180°

T8 Лед Цевки 600mm 180°

195.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Надворешност: Проѕирна, Матирана
Tип: Led Tube
Напон: 220V
Моќност: 9W
Должина: 600mm
Агол на светлина: 180°
Избриши
SKU: N/A Категорија: Тагови: , ,