Дома » Продавница » Лед Цевки » T8 Лед Цевки 1500mm 360°
Попуст

T8 Лед Цевки 1500mm 360°

395.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Надворешност Проѕирна, Матирана
Tип Led Tube
Напон 220V
Моќност 24W
Должина 1500mm
Агол на светлина 360°
Избриши
SKU: N/A Категорија: