Дома » Продавница » Лед Цевки » T8 Лед Цевки 1200mm 360°
Попуст

T8 Лед Цевки 1200mm 360°

175.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Надворешност:  Матирана
Tип: Led Tube
Напон: 220V
Моќност: 18W
Должина: 1200mm
Агол на светлина: 360°
Избриши
SKU: Не е достапно Категорија

Дополнителни информации

Боја на светлина

4000К, 6000K