» » » T5 Лед Цевки 600mm
Попуст

T5 Лед Цевки 600mm

399.00 ден 195.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Надворешност Матирана
Moќност 10W
Напон 220V
Должина 600mm
Боја на светлина 4000K, 6000K
Избриши селекција
SKU: N/A Категорија: