» » » T5 Лед Цевки 900mm
Попуст

T5 Лед Цевки 900mm

499.00 ден 295.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Надворешност Матирана
Moќност 15W
Напон 220V
Должина 900mm
Боја на светлина 4000K, 6000K
Избриши селекција
SKU: N/A Категорија: