T5 Лед Цевки 1200mm 20W Super Bright

Категорија SKU: Не е достапно Ознаки: , ,

395.00 ден 495.00 ден

Заменува: 150W
Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Надворешност: Матирана
Moќност: 20W
Напон: 220V
Должина: 1200mm
Боја на светлина: 4000K, 6000K