Дома » Продавница » Лед Цевки » T5 Лед Цевки 1200mm 20W Super Bright
Попуст

T5 Лед Цевки 1200mm 20W Super Bright

395.00 ден

Заменува: 150W
Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Надворешност: Матирана
Moќност: 20W
Напон: 220V
Должина: 1200mm
Боја на светлина: 4000K, 6000K
Избриши
SKU: N/A Категорија: Тагови: , ,