Дома » Продавница » Лед Цевки » Лед Т5 Цевка 900мм Со Прекинувач
Попуст

Лед Т5 Цевка 900мм Со Прекинувач

395.00 ден 325.00 ден

Заменува: 80W
Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Надворешност: Матирана
Moќност: 10W
Напон: 220V
Должина: 900mm
Боја на светлина:  6000K

47 на залиха

Категорија: Тагови: , , ,