Дома » Продавница » Лед Цевки » Лед Т5 Цевка 1200мм Со Прекинувач
Попуст

Лед Т5 Цевка 1200мм Со Прекинувач

375.00 ден

Заменува: 100W
Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Надворешност: Матирана
Moќност: 14W
Напон: 220V
Должина: 1200mm
Боја на светлина:  6000K

34 на залиха

Категорија Ознаки: , , ,