Дома » Продавница » Лед Цевки » Лед Т5 Цевка 600мм Со Прекинувач
Попуст

Лед Т5 Цевка 600мм Со Прекинувач

275.00 ден

Заменува: 60W
Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Надворешност: Матирана
Moќност: 9W
Напон: 220V
Должина: 600mm
Боја на светлина:  6000K

10 на залиха

Категорија Ознаки: , , ,