» » » Лед Цевка Т8 Со Арматура 1200мм
Попуст

Лед Цевка Т8 Со Арматура 1200мм

395.00 ден 275.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Надворешност:  Матирана
Tип: Led Tube
Напон: 220V
Моќност: 18W
Должина: 1200mm
Агол на светлина: 360°

47 на залиха

Категорија:

Дополнителни информации

Боја на светлина

4000К, 6000K