Дома » Продавница » Лед Цевки » Арматура За Т8 Лед Цевка 600mm
Попуст

Арматура За Т8 Лед Цевка 600mm

199.00 ден 135.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Надворешност Бела
Moќност За 9W
Напон 220V
Должина 600mm

3 на залиха

Категорија: