Дома » Продавница » Лед Цевки » Арматура За Т8 Лед Цевка 1200mm
Попуст

Арматура За Т8 Лед Цевка 1200mm

175.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Надворешност Бела
Moќност За 18W
Напон 220V
Должина 1200mm

15 на залиха

Категорија