Дома » Продавница » Додатоци » UV Лампи » UVC Цевка за дезинфекција
Попуст

UVC Цевка за дезинфекција

5,999.00 ден 3,799.00 ден

Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Надворешност: Стаклена
Moќност: 40W
Напон: 220V
Должина: 1200mm
Модел: УВЦ ЛАМБА 360 ЗА ДЕЗИНФЕКЦИЈА

8 на залиха