Дома » Продавница » Додатоци » Сензори » Соларни Светилки 100диоди 10м

Соларни Светилки 100диоди 10м

999.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Модел: IP65
Моќност: 400Lm
Напон: Соларна Енергија
 Боја на тело: ЦРНА

Нема на залиха