Дома » Продавница » Додатоци » Сензори » Соларна Убодна Светилка 8 диоди

Соларна Убодна Светилка 8 диоди

295.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Модел: IP65
Моќност: 400Lm
Напон: Соларна Енергија
 Боја на тело: ЦРНА

Нема на залиха