Дома » Продавница » Додатоци » Сензори » Солар Лед Улична Светилка Со Сензор 20W

Солар Лед Улична Светилка Со Сензор 20W

1,995.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Модел: IP65
Моќност: 20W
Напон: Соларна Енергија
 Боја на тело: Црна

10 на залиха