Дома » Продавница » Додатоци » Сензори » Јаже со 7 фасонки E27 7м
Попуст

Јаже со 7 фасонки E27 7м

999.00 ден

ВО СЕТОТ НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ СИЈАЛИЦИ

Карактеристики:

Модел: IP65
Материјал: Гумирани водоотпорни
Напон: 220V
 Боја на тело: ЦРНА

1 на залиха