Дома » Продавница » Додатоци » Напојување » Лед Напојување Метал 250W
Попуст

Лед Напојување Метал 250W

1,995.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 250W
Напон 220/12V

Нема на залиха

Категории: ,