Дома » Продавница » Додатоци » Лед Лампи » UVC Ламба за дезинфекција 36W
Попуст

UVC Ламба за дезинфекција 36W

5,990.00 ден 2,999.00 ден

Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Надворешност: Пластичен дизајн
Moќност: 36W
Напон: 220V
Модел: Со далечинско управување

2 на залиха