Дома » Продавница » Додатоци » Лед Лампи » UVC Ламба за дезинфекција БАТЕРИСКА 10W
Попуст

UVC Ламба за дезинфекција БАТЕРИСКА 10W

3,590.00 ден 2,500.00 ден

Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Надворешност: Метален дизајн
Moќност: 10W
Напон: 12V
Модел: Внатрешен тајмер со 10 секунди одложено вклучување

9 на залиха