Дома » Продавница » Додатоци » Лед Лампи » UVC Кутија За Стерилизација На Телефони, Маски, Накит, Клучеви
Попуст

UVC Кутија За Стерилизација На Телефони, Маски, Накит, Клучеви

3,999.00 ден 2,999.00 ден

Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Надворешност: Пластична изработка
Moќност: 9W
Напон: DC5V USB
Внатрешни димензии: 180x100x22mm

9 на залиха